Haber

Çerkesler iftar sofrasında buluştu

Çerkeş Belediyesi’nin düzenlediği halk iftarında yaklaşık 4 bin kişi birlikte iftar etti.

Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen iftar programı öncesi ilahiler söylendi, dualar edildi. Programda vatandaşlar iftarlarını akşam ezanı ile açtı.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı burada yaptığı konuşmada gönül sofrasında oruç tutmanın mutluluğunu vatandaşlarla birlikte yaşadıklarını belirtti.

Çerkeslerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Sopacı, “AK Partili bir belediye başkanı olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Çankırı Milletvekillerimiz Muhammed Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu’na şahsım adına teşekkür ediyorum. ilçemde, yaptığımız her çalışmada destekleri için hepinize teşekkür eder, katılımınız için hepinize teşekkür eder, hayırlı ramazanlar dilerim.” söz konusu.

Programa Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Az Alpaslan, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çerkeş Kaymakamı Buyruk Osman Bulgurlu, Atkaracalar Belediye Başkanı Harun Oflaz, Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım, Çardaklı Belediye Başkanı Osman Yılmaz, şehit aileleri ve gaziler ve vatandaşlar.

tuzlukcuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu