Yaşam

Safir 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 2. bölüm fragmanını izleyin! Safir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kapadokya’nın ileri gelen ailelerinden Gülsoy ailesi, büyük oğulları Ateş’in Amerika’dan dönmesinin ardından bir araya gelir. Kardeşinin kesin dönüşüyle ​​Yaman, çocukluk aşkı Feraye’ye doğum gününde sürpriz bir evlenme teklifi yapmaya karar verir. Safir 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Safir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 2. bölüm fragmanını izleyin!

SAFİR 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Safir’in bugünkü 4. bölümünün ardından 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında detayları aktaracağız.

SAFİR DİZİSİ KONUSU

Kapadokya’nın ileri gelen ailelerinden Gülsoy ailesi, büyük oğulları Ateş’in Amerika’dan dönmesinin ardından bir araya gelir. Kardeşinin kesin dönüşüyle ​​Yaman, çocukluk aşkı Feraye’ye doğum gününde sürpriz bir evlenme teklifi yapmaya karar verir. Ancak o gece kendisinin ve küçük kardeşi Okan’ın başına gelen felaket, tüm dengeleri değiştirecek ve herkesin hayatını altüst edecektir.

Kapadokya’nın ileri gelen ailelerinden Gülsoy ailesi, büyük oğulları Ateş’in Amerika’dan dönmesinin ardından bir araya gelir. Kardeşinin kesin dönüşüyle ​​Yaman, çocukluk aşkı Feraye’ye doğum gününde sürpriz bir evlenme teklifi yapmaya karar verir. Ruhun Duymaz 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ruhun Duymaz yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 2. bölüm fragmanını izleyin!

habercemisgezek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu