Yaşam

Süpermen olmayacağını ‘zor öğrenen’ Henry Cavill: Pelerin giyme sırası bende

Guardians of the Galaxy sinemasının yönetmeni ve DC Studios’un yeni başkanı James Gunn, yeni bir Superman filmi üzerinde çalışıyor. Ancak daha önce filmde Superman karakterini canlandıran Henry Cavill’in başrolde olmayacağı netleşti. Cavill, bu ‘zorlayıcı’ haberin kendisine az önce bildirildiğini açıkladı.

Süpermen karakterine farklı bir açıdan odaklanacak ve süper kahramanın gençlik yıllarına odaklanacak sinematik açıklama Cavill’den geldi.

2013 yapımı Man of Steel’den bu yana Superman karakterini canlandıran Cavill, son olarak Black Adam sinemasında bu karakterle seyirci karşısına çıkmış ve Netflix yapımı The Witcher’daki başrolden yeni Superman için istifa etmişti. rol.

Cavill, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bütün bunlardan sonra, Superman olarak beyaz perdeye dönmeyeceğim. Ekim ayında stüdyo beni işe alacaklarını duyurduktan ve ben de Superman olarak geri döneceğimi duyurmak zorunda kaldıktan sonra, bu haber ‘ Kolay değil ama hayat bu. Görev değişiklikleri olur. Buna saygı duyuyorum. James ve Peter’ın inşası “Dönecekleri bir evrenleri var. Onlara ve yeni evrendeki herkese iyi şanslar ve en mutlu şanslar diliyorum. Pelerin giyme sıram geçti ama Süpermen’in temsil ettiği şey asla ortadan kalkmayacak.”

Instagram’daki bu gönderiye bakın

Henry Cavill (@henrycavill) tarafından paylaşılan bir gönderi

Advances, Discovery, Inc. DC Studios ve ana şirket Warner Brothers’ta, şirketle birleştikten sonra maliyetleri düşürmek için birden fazla projede kesintiye giden değerli değişiklikleri takip etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu